Hesabım
  Menu
  Your Cart

  inegolmobilya.com-Koltuk Takımları

  Koltuk Takımları-inegolmobilya.com

      Değişik kombinasyonlarda satışa sunulan koltuklar ile oluşan koltuk takımlarından siz de evinize en uygun olanı seçebilir ve yaşam alanlarınız için ideal çözümler oluşturabilirsiniz. Genel olarak iki adet üçlü ve iki adet  tekli koltuk ile oluşturulan koltuk takımlarında istediğiniz değişikliği yapabilir; isterseniz 2 adet 3 lü 1 adet tekli koltuk, isterseniz 1 adet 3 lü 2 adet tekli (berjer) koltuk seçimlerini yapabilirsiniz. 

        Birçok farklı renk ve model alternatifinin bulunduğu inegölmobilya.com da istediğiniz koltuk modelini bulmanız hiç de zor değil. Zevkinize uygun bir koltuk takımı modelini mutlaka bulabileceğiniz inegölmobilya.com da koltuk fiyatları da bütçenizi yormaz. Koltuk takımlarında en çok aranan özelliklerden bir tanesi de eşyaların saklanabileceği bir bölmenin olmasıdır. Bu özellik sayesinde evlerimizdeki yer kaplayan fazla eşyalarımızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilir ve istediğimiz zaman da kullanabiliriz. Ayrıca en çok istenilen bir diğer özellikte koltuklarda yatak olabilme (çekyat) özelliğidir. Misafir ağırlamakta fazlasıyla yardımını gördüğümüz bu özellik sayesinde modern zamanların en rahat ve konforlu ortamlarını oluşturabiliyoruz. 

         Koltuk takımı seçimi yaparken oturma odamız veya salonumuzun dekorunu da unutmamamız gerekiyor. Ortamda bulunan diğer eşyalar ve duvar renkleriyle birlikte koltuk takımımız bir bütünlük oluşturmalı ve toplu halde göze hoş gelmelidir. Salonunuzda bulunan yemek masası veya orta sehpa ile koltuklarınızın uyumlu bir görüntüde olmasını öneririz. Birbiri ile uyumlu ve görsel şovlar sunan yüzlerce mobilya ürününü inegölmobilya.com da bulabilir ve gönül rahatlığı ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Vereceğiniz sipariş inegölmobilya.com güvencesi ile en kısa sürede üretilerek ve güvenli bir şekilde teslimat yapılacaktır.


  ÖZELLİKAÇIKLAMATakım İçeriğiTakım, 3+3+1’den oluşmaktadır.İskelet MalzemesiÜrünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.Ayak MalzemesiAyaklar ahşap malzemedir.Kumaş Özelliğiİthal kumaş kullanılmıştır.Kumaş BakımıSilinebilir kumaştır.Sünger Ö..
  8.100,00₺
            Alyans Koltuk Takımı2 adet Üçlü Koltuk ve 1 adet Berjer'den oluşmaktadır(3+3+1). İskelet Tamamen Ahşap Olup Fırınlanmış Gürgen Ağacından Üretilmiştir. Döşeme Kumaşı İthal Silinebilir Kumaştır. 30 Dns Sünger Ku..
  8.448,00₺
  ANGEL SALON TAKIMI ANGEL SALON TAKIMI
  Yeniler
  * TAKIM İÇERİĞİ; 1 ADET  DÖRTLÜ KOLTUK 1 ADET ÜÇLÜ KOLTUK VE 1 ADET BERJER'DEN OLUŞMAKTADIR. (4+3+1)* ÜRÜNÜN İSKELETİ FIRINLANMIŞ GÜRGEN AĞACINDAN YAPILMIŞTIR.* AYAKLAR AHŞAPTIR.* İTHAL KUMAŞTIR. SİLİNEBİLİR ÖZELLİĞİ VARDIR.* T..
  6.900,00₺
         Anka Koltuk Takımı  Anka Koltuk Takımı İçeriği; 2 adet Üçlü koltuk, 2 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Tek Kişilik Yatak Olabilir. Sandıklı Değildir. Kumaşlar 1. Kalite İthal..
  8.500,00₺
   2 adet Üçlü Koltuk ve 1 adet Berjer'den oluşmaktadır(3+3+1). İskelet Tamamen Ahşap Olup Fırınlanmış Gürgen Ağacından Üretilmiştir. Döşeme Kumaşı İthal Silinebilir Kumaştır. 30 Dns Sünger Kullanılmıştır. Tek Kişilik Yatak Olabilmekted..
  8.250,00₺
         Armina Chester Koltuk TakımıArmina Chester Koltuk Takımı İçeriği 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır.Üçlü Koltuklar Açılabilir Değildir. İsteğe Bağlı Olarak Tekyat Mekanizması Eklenebilir.Tek Yat Mekanizm..
  8.894,00₺
         Arya Chester Koltuk TakımıArya Chester Koltuk Takımı İçeriği 2 adet Üçlü koltuk, 1 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır.Üçlü Koltuklar Açılabilir Değildir. Sandıksızdır. Döşeme Kumaşları Silinebilir İthal Kadife ..
  7.018,00₺
   Arya Koltuk takımı ( 3+3+1 )Üçlü Koltuklar Sırt Mekanizmalı Tekyattır.1. Kalite İthal kumaş kullanılmıştır.İskeletler Fırınlanmış Kuru Dişbudak ağacından yapılmıştır. 36 DNS REST Soft Sünger kullanılmıştır.İsteğe Bağlı Özel Ölçü Yapılır. (&..
  12.227,00₺
   Arya Koltuk takımı ( 3+3+1 )Üçlü Koltuklar Sırt Mekanizmalı Tekyattır.1. Kalite İthal kumaş kullanılmıştır.İskeletler Fırınlanmış Kuru Dişbudak ağacından yapılmıştır. 36 DNS REST Soft Sünger kullanılmıştır.İsteğe Bağlı Özel Ölçü Yapılır. (&..
  12.227,00₺
      Asena Koltuk Takımı (3+3+1+1) Asena Koltuk Takımı İçeriği 2 adet Üçlü koltuk, 2 adet Tekli Berjer den oluşmaktadır. Üçlü Koltuklar Açılabilir Özelliktedir.Yatak Olabilir. Sandıksızdır.  Dö..
  7.314,00₺
         Asos Koltuk Takımı2 adet Üçlü Koltuk ve 1 adet Berjer'den oluşmaktadır(3+3+1). İskelet Tamamen Ahşap Olup Fırınlanmış Gürgen Ağacından Üretilmiştir. Döşeme Kumaşı İthal Silinebilir Kumaştır. 30 Dns Sünger Kullanılmışt..
  8.514,00₺
  3+3+1 OLUŞMAKTADIR. SEÇENEKLER KISMINDAN BERJER EKLEYEBİLİR RENK SEÇEBİLİRSİNİZ. ÇOK BEĞENİLEN CHESTER MODELLERİMİZDENDİR. OTURUMLARDA 32 DNS SÜNGER KULLANILMIŞTIR, YUMUŞAK OLUP ÇÖKME YAPMAYAN BİR ÖZELLİĞE SAHİPTİR.  KUMAŞ NUBUK GÖR..
  7.590,00₺
  Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 108 (9 Sayfa)